fbpx

Trapan 14.4V me 2 bateri Li-lon 1.5Ah dhe 2 marshe 0-400/0-1500 RPM 68428

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

14,900 Lekë

Trapan 14.4V me 2 bateri Li-lon 1.5Ah dhe 2 marshe 0-400/0-1500 RPM 68428

PERSHKRIMI:

Trapan 14.4V me 2 bateri Li-lon 1.5Ah dhe 2 marshe 0-400/0-1500 RPM, një vegel perfekte, me indipedencën e burimit të energjisë. Trapani është i pajisur me dy marshe për të arritur shpejtësinë dhe fuqinë e dëshiruar. Kjo vegël ka përdorim të gjerë për punime me shpim, gjithashtu edhe për vidosje. Bateria e litium i jep fuqi dhe forcë për të përfunduar punën që iu dëshironi, ndërsa mandrino vetë-shtrënguese me pozicione të ndryshme shërben për të kryer procese të ndryshme pune, duke rregulluar shpejtësine sipas dëshirës. I pajisur me dy bateri për autonomi akoma më të gjatë pune.

  • Fuqia : 14.4V
  • Numri i baterive : 1 cope
  • Numri i marsheve : 2 shpejtesi
  • Lloji i baterisë : Li-lon
SKU: 21832987 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close