Topa Dekorative Ngjyre Shampanje Me Xixa Dhe Mat 3cm

559 Lekë

Topa Dekorative Ngjyre Shampanje Me Xixa Dhe Mat 3cm-1156370-J

PERSHKRIMI:

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa shampanje, mat dhe me shkëlqim, në paketim.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra: Shampanjë
Materiali i produktit: Plastike
Cope: 20 cope

SHOPPING CART

close