Topa Dekorative Ngjyre Shampanje Me Xixa Dhe Mat 10cm

1,399 Lekë

Topa Dekorative Ngjyre Shampanje Me Xixa Dhe Mat 10cm-1156375-J

PERSHKRIMI:

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa shampanje, mat, me shkëlqim në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra: Shampanjë
Materiali i produktit: Plastike
Cope: 6 cope

SHOPPING CART

close