Topa Dekorative Ngjyre Shampanje Me Xixa 8cm

419 Lekë

Topa Dekorative Ngjyre Shampanje Me Xixa 8cm-1184135-J

PERSHKRIMI:

Dekorime të pemës së Krishtlindjes, topa të shpuar, ngjyre shampanjë me shkëlqim, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra: Shampanjë
Materiali i produktit: Plastike
Cope: 6 cope

SHOPPING CART

close