Topa Dekorative Bronz Dhe Shampanje Mat Me Shkelqim Dhe Me Xixa 7cm

2,379 Lekë

Topa Dekorative Bronz Dhe Shampanje Mat Me Shkelqim Dhe Me Xixa 7cm-1157151-J

PERSHKRIMI:

Ornamentet e pemës së Krishtlindjes, topa bronzi me shkëlqim shampanjë, mat, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra: Shampanjë bronzi
Materiali i produktit: Plastike

SHOPPING CART

close