Topa Dekorativ Te Kuq, Set Mat Me Shkelqim Dhe Xixa

Krahasoni

2,799 Lekë

Topa Dekorativ Te Kuq, Set Mat Me Shkelqim Dhe Xixa-1111967-J

PERSHKRIMI:

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa të kuq në 4 madhësi, me shkëlqim, mat, në paketim.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra: E kuqe
Materiali i produktit: Plastike
Copa: 54 cope

SHOPPING CART

close