Topa Dekorativ Te Kuq Me Vija Dhe Xixa 10cm

1,399 Lekë

Topa Dekorativ Te Kuq Me Vija Dhe Xixa 10cm-1072176-J

PERSHKRIMI:

Stolitë e pemës së Krishtlindjes topa me vija të kuqe, mat dhe shkëlqim në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota e mrekullueshme e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra: E kuqe
Materiali i produktit: Plastike
Cope: 6 cope

SHOPPING CART

close