Topa Dekorativ Te Kuq Me Flok Bore Dhe Xixa 6cm

419 Lekë

Topa Dekorativ Te Kuq Me Flok Bore Dhe Xixa 6cm-1111962-J

PERSHKRIMI:

Stolitë e pemës së Krishtlindjes topa të kuq me dizajn të bardhë, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota e mrekullueshme e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra: E kuqe
Materiali i produktit: Plastike
Cope: 6 cope

SHOPPING CART

close