Topa Dekorativ Te Kuq, Jeshil Me Kuadrate 8cm

559 Lekë

Topa Dekorativ Te Kuq, Jeshil Me Kuadrate 8cm-1155548-J

PERSHKRIMI:

Stolitë e pemës së Krishtlindjes me topa të kuqe dhe jeshile, në pako.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota e mrekullueshme e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra: E kuqe, Jeshile.
Materiali i produktit: Plastike
Cope: 6 cope

SHOPPING CART

close