Topa Dekorativ Ngjyre Gurkali Me Xixa Dhe Mat 3cm

559 Lekë

Topa Dekorativ Ngjyre Gurkali Me Xixa Dhe Mat 3cm-1142763-J

PERSHKRIMI:

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa me shkëlqim dhe mat, në paketim.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve vjen në jetë!
Ngjyra: Bruz
Materiali i produktit: Plastike
Cope: 20 copë

SHOPPING CART

close