Top Dekorativ Transparent Me Bore Kokrra Te Kuqe Dhe Drita Led 8cm

419 Lekë

Top Dekorativ Transparent Me Bore Kokrra Te Kuqe Dhe Drita Led 8cm-1184667-J

PERSHKRIMI:

Stoli i pemës së Krishtlindjes top transparent, i zbukuruar brenda me dëborë dhe manaferrat e degëzave.

Ajo ka një dritë led që aktivizohet nga kapaku i saj i argjendtë duke e rrotulluar atë.

Punon me 3 bateri LR44 (të përfshira).
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra: Transparente
Materiali i produktit: Plastike

SHOPPING CART

close