fbpx

Tharse flokesh Philips HPS920/00, 2300 W, 120 km/h, 2 nivele temperature, ngjyrë të zezë 86119

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

13,490 Lekë

Tharse flokesh Philips HPS920/00, 2300 W, 120 km/h, 2 nivele temperature, ngjyrë të zezë 86119

PERSHKRIMI:

Mbroni flokët tuaj ndërkohë që jeni duke shijuar një tharje të shpejtë dhe efektive. Zgjidhni ndërmjet niveleve të ndryshme të temperatuarave dhe shpejtësive për të arritur rezultatin e dëshiruar.

 • Tipi : Tharse flokesh
 • Fuqia : 2300 W
 • Tensioni : 220-240V
 • Ngjyra : E zezë
 • Numri i funksioneve : 2 nivele shpejtësie
 • Gjatesia e kabllit : 3 m

SHOPPING CART

close