fbpx

Tharse flokësh, me bazament, Vort Fohn, 1200 W, 2 shpejtësi 230 V, 94 m³ / h 800437

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,990 Lekë

Tharse flokësh, me bazament, Vort Fohn, 1200 W, 2 shpejtësi 230 V, 94 m³ / h 800437

PERSHKRIMI:

Kjo tharese ju mundëson stilimin e flokëve në mënyrën që ju keni ëndërruar gjithmonë. Përfshirja e avancuar e tëknologjise jonizuese garanton freski ,volum dhe shkelqim për floket tuaj.

  • Tipi : Tharse flokesh
  • Fuqia : 1200 W
  • Tensioni : 220-240V
  • Numri i funksioneve : 2 nivele shpejtësie
  • Marka : Vortice

SHOPPING CART

close