fbpx

THARESE FLOKESH ROWENTA CV5372F0 87840

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,290 Lekë

THARESE FLOKESH ROWENTA CV5372F0 87840

PERSHKRIMI:

Kjo tharese ju mundëson stilimin e flokëve në mënyrën që ju keni ëndërruar gjithmonë. Përfshirja e avancuar e tëknologjise jonizuese garanton freski ,volum dhe shkelqim për floket tuaj.

  • Tipi : Tharse flokesh
  • Fuqia : 2100 W
  • Tensioni : 220-240V
  • Numri i funksioneve : 3 nivele shpejtësie, 3 nivele nxehtësije

SHOPPING CART

close