fbpx

Tharese flokesh MAX HD-3290, 1200W, 2 nivele temperature/shpejtësie 87324

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,790 Lekë

Tharese flokesh MAX HD-3290, 1200W, 2 nivele temperature/shpejtësie 87324

PERSHKRIMI:

Mbroni flokët tuaj ndërkohë që jeni duke shijuar një tharje të shpejtë dhe efektive. Zgjidhni ndërmjet niveleve të ndryshme të temperatuarave dhe shpejtësive për të arritur rezultatin e dëshiruar.

  • Tipi : Tharse flokesh
  • Fuqia : 1200 W
  • Tensioni : 220-240V
  • Ngjyra : E bardhë
  • Numri i funksioneve : 2 nivele shpejtësie

SHOPPING CART

close