Tharese Flokesh First Austria FA-5657-3-BU TH0730-N

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,066 Lekë

Tharese Flokesh First Austria FA-5657-3-BU TH0730-N

PERSHKRIMI:

Perqendrues ajri: PO
Difuzor: JO
Funksion ionik: JO
Nivelet e temperatures dhe shpejtesise: 3 / 2
Buton per ajer te ftohte: PO
Ean Code: 9003898565737
MARKA: FIRST AUSTRIA
FUQIA: 2000 W
GARANCIA NORMALE: 12
SKU: 38321124 Category: Tag:

SHOPPING CART

close