Tharëse flokësh BRAWN, 2500 W, 2 nivele shpejtësie, 3 nivele ngrohje 800954

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,990 Lekë

Tharëse flokësh BRAWN, 2500 W, 2 nivele shpejtësie, 3 nivele ngrohje 800954

PERSHKRIMI:

Kjo tharëse ju mundëson stilimin e flokëve në mënyrën që ju keni ëndërruar gjithmonë. Përfshirja e avancuar e teknologjisë jonizuese garanton freski, volum dhe shkëlqim për flokët tuaj.

  • Fuqia : 2500 W
  • Tensioni : 220-240 V
  • Nivele shpejtësie : 2
Tharese flokesh BRAWN 1 Tharese flokesh BRAWN 2 Tharese flokesh BRAWN 3 Tharese flokesh BRAWN 4

SHOPPING CART

close