fbpx
,

Televizor, LG, LED, 32 “, HD Ready, DVB-T2 / C / S2, 1-USB, 2-HDMI 800338

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

28,990 Lekë

Televizor, LG, LED, 32 “, HD Ready, DVB-T2 / C / S2, 1-USB, 2-HDMI 800338

PERSHKRIMI:

Televizori LG LED 32″ , është një Televizor, i cili ju mundëson një pamje mjaft të qartë në ekran falë rezolucjonit Full HD dhe frekuences se tij. Nuk ju dëmton sytë, mund ta përdorni si televizor, si radio apo të shihni filma të regjistruar në USB.

 • Përmasat e ekranit : 32″
 • Smart TV : Jo
 • Frekuenca : N/A
 • Rezolucioni : HD Ready
 • Marrësi digjital : DVB-T2 / C
 • Portë USB : Po
 • HDMI : Po
 • Ci card(modul) : Jo
 • Tensioni : 220-240 V
SKU: 31146267 Categories: , Tags: , , , , , ,

SHOPPING CART

close