fbpx
,

Televizor LED, Hoobart, 43 “, Full HD (1920×1080), Smart Android 7.0, DVB-T2 / C, HDMI, USB, VGA, Cl+, MPEG4, H.264. 810056

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

32,990 Lekë

Televizor LED, Hoobart, 43 “, Full HD (1920×1080), Smart Android 7.0, DVB-T2 / C, HDMI, USB, VGA, Cl+, MPEG4, H.264. 810056

PERSHKRIMI:

Televizori Hoobart, 43″ është një televizor i cili ju mundëson një pamje mjaft të qartë në ekran falë rezolucjonit Full HD dhe frekuences se tij. Nuk ju dëmton sytë, mund ta përdorni si televizor, si radio apo të shihni filma të regjistruar në USB.

 • Përmasat e ekranit : 43″
 • Smart TV : SMART ANDROID
 • Rezolucioni : Full HD 1920×1080
 • Frekuenca : N/A
 • Marrësi digjital : DVB-T2 / C
 • Portë USB : Po
 • HDMI : Po
 • Ci card(modul) : Po
SKU: 78964512 Categories: , Tags: , , , , , ,

SHOPPING CART

close