fbpx
,

Televizor LED, Hoobart, 39″, HD 1366×768, DVB-T2 , CI+ 802679

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

24,990 Lekë

Televizor LED, Hoobart, 39″, HD 1366×768, DVB-T2 , CI+ 802679

PERSHKRIMI:

Televizori Hoobart HD 39″ , është një Televizor, i cili ju mundëson një pamje mjaft të qartë në ekran falë rezolucjonit Full HD dhe frekuences se tij. Nuk ju dëmton sytë, mund ta përdorni si televizor, si radio apo të shihni filma të regjistruar në USB.

 • Përmasat e ekranit : 39″
 • Smart TV : Jo
 • Rezolucioni : HD 1366×768
 • Frekuenca : N/A
 • Marrësi digjital : DVB-T2
 • Portë USB : Po
 • HDMI : Po
 • Ci card(modul) : CI+
SKU: 76439597 Categories: , Tags: , , , , , ,

SHOPPING CART

close