fbpx
,

Televizor LED, Fuego, 43 “, Full HD, Smart Android, DVB-T2 / C, HDMI, USB, CI 802837

Fuego

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

32,990 Lekë

Televizor LED, Fuego, 43 “, Full HD, Smart Android, DVB-T2 / C, HDMI, USB, CI 802837

PERSHKRIMI:

Televizori Fuego, 43″ është një televizor i cili ju mundëson një pamje mjaft të qartë në ekran falë rezolucjonit Full HD dhe frekuences se tij. Nuk ju dëmton sytë, mund ta përdorni si televizor, si radio apo të shihni filma të regjistruar në USB.

 • Përmasat e ekranit : 43″
 • Smart TV : SMART ANDROID
 • Rezolucioni : Full HD 1920×1080
 • Frekuenca : N/A
 • Marrësi digjital : DVB-T2 / C
 • Portë USB : Po
 • HDMI : Po
 • Ci card(modul) : Po
SKU: 59862718 Categories: , Tags: , , , , , ,

SHOPPING CART

close