fbpx
,

Televizor, LED, Elektra, 50″, Ultra HD, Smart, DVB-T2/C, Android 4.4, RJ45, WiFi, USB, HDMI, VGA 802251

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

44,990 Lekë

Televizor, LED, Elektra, 50″, Ultra HD, Smart, DVB-T2/C, Android 4.4, RJ45, WiFi, USB, HDMI, VGA 802251

PERSHKRIMI:

Televizori Elektra LED 50″ , është një Televizor, i cili ju mundëson një pamje mjaft të qartë në ekran falë rezolucjonit Ultra HD dhe frekuences se tij. Nuk ju dëmton sytë, mund ta përdorni si televizor, si radio apo të shihni filma të regjistruar në USB.

 • Përmasat e ekranit : 50″
 • Smart TV : Po
 • Rezolucioni : Ultra HD 4K 3840 x 2160
 • Frekuenca : N/A
 • Marrësi digjital : DVB-T2/C
 • Portë USB : 2
 • HDMI : 2
 • Ci card(modul) : N/A
SKU: 24626535 Categories: , Tags: , , , , , ,

SHOPPING CART

close