fbpx
,

Televizor, Hoobart, 40″, Full HD, Smart Android 7.0, DVB-T2 / C / S2, WiFi, LAN, USB, HDMI, CI, 90.3 x 56.5 x 21.3 cm 801982

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

27,990 Lekë

Televizor, Hoobart, 40″, Full HD, Smart Android 7.0, DVB-T2 / C / S2, WiFi, LAN, USB, HDMI, CI, 90.3 x 56.5 x 21.3 cm 801982

PERSHKRIMI:

Televizori Hoobart, led, 40″ është një televizor, i cili ju mundëson një pamje mjaft të qartë në ekran falë rezolucionit HD dhe frekuencës së tij. Nuk ju dëmton sytë, mund ta përdorni si televizor, si radio apo të shihni filma të regjistruar në USB.

 • Përmasat e ekranit : 40″
 • Smart TV : Po
 • Rezolucioni : Full HD
 • Frekuenca : N/A
 • Marrësi digjital : DVB-T2 / C / S2
 • Portë USB : Po
 • HDMI : Po
 • Ci card(modul) : Po
SKU: 73861978 Categories: , Tags: , , , , , ,

SHOPPING CART

close