fbpx
,

Televizor, Haier, LED, 32″, HD Ready, DVB-T2/T/C, A+, 1366×768, 2xHDMI, VGA, Mini-A/V, USB, PCMCIA, Cl+ 800519

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

21,990 Lekë

Televizor, Haier, LED, 32″, HD Ready, DVB-T2/T/C, A+, 1366×768, 2xHDMI, VGA, Mini-A/V, USB, PCMCIA, Cl+ 800519

PERSHKRIMI:

Televizori Haier LED 32″ HD , është një Televizor, i cili ju mundëson një pamje mjaft të qartë në ekran falë rezolucjonit HD dhe frekuences se tij. Nuk ju dëmton sytë, mund ta përdorni si televizor, si radio apo të shihni filma të regjistruar në USB.

 • Përmasat e ekranit : 32″
 • Smart TV : Jo
 • Rezolucioni : HD Ready
 • Frekuenca : 120 Hz
 • Marrësi digjital : DVB-T2/T/C
 • Portë USB : Po
 • HDMI : Po
 • Ci card(modul) : Jo
SKU: 89919956 Categories: , Tags: , , , , , ,

SHOPPING CART

close