fbpx
,

Televizor, Elektra, LED, 40″, Full HD, 2xUSB, 3xHDMI, DVB-T2/C, 1xVGA, SCART 89487

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

29,990 Lekë

Televizor, Elektra, LED, 40″, Full HD, 2xUSB, 3xHDMI, DVB-T2/C, 1xVGA, SCART 89487

PERSHKRIMI:

Televizori Elektra LED 40″ , është një Televizor, i cili ju mundëson një pamje mjaft të qartë në ekran falë rezolucjonit Full HD dhe frekuences se tij. Nuk ju dëmton sytë, mund ta përdorni si televizor, si radio apo të shihni filma të regjistruar në USB.

 • Përmasat e ekranit : 40″
 • Smart TV : Jo
 • Rezolucioni : Full HD
 • Frekuenca : N/A
 • Marrësi digjital : DVB-T2 / C
 • Portë USB : Po
 • HDMI : Po
 • Ci card(modul) : Jo
SKU: 42594257 Categories: , Tags: , , , , , ,

SHOPPING CART

close