Telefon Polaroid Link A1 1.8-AURIS

2,690 Lekë

Telefon Polaroid Link A1 1.8-AURIS

PERSHKRIMI:

Polaroid LINK A1 – e zezë – GSM – telefon celular
Karakteristikat dhe përfitimet kryesore:

Radio e integruar FM
Muzikant
Kamera e pasme VGA
Ekran me ngjyra
Çfarë përfshihet:

Polaroid LINK A1
Bateri 800 mAh
Përshtatës i rrymës
SPECIFIKAT:

Markë
Polaroid
Lloji i telefonit celular
Telefonat celularë të zhbllokuar
Ofruesi i Shërbimit të Telefonisë Celulare
E paspecifikuar
Emri i modelit
Polaroid A1
Gjendja
I ri
Prodhues
Polaroid
Kategoria e ngjyrave
E zezë
Teknologjia e Rrjetit Celular
GSM
Megapikselë me kamerë me fytyrë të pasme
0,3 Megapiksel
Madhësia e ekranit
1.8 ”
Numri i Pjesës së Prodhuesit
A100BK
Ngjyrë
E zezë

SHOPPING CART

close