fbpx

Tavolinë mesi, strukturë metalik (ngjyrë argjendi), syprinë xham 8mm, transparente, 90x50xH42 cm 241373

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,990 Lekë

Tavolinë mesi, strukturë metalik (ngjyrë argjendi), syprinë xham 8mm, transparente, 90x50xH42 cm 241373

PERSHKRIMI:

Ngrijeni dekorin tuaj në një tjetër nivel me këtë tryezë kafeje moderne xHami. Hartuar me këmbë metalike, tavolina me sergjenë dhe një suprinë transparente e diizenjuar me xHam të temperuar për të mbajtur familjen tuaj të sigurt.

 • Materiali i strukturës : Strukturë metalik (ngjyrë argjendi)
 • Materiali i sipërfaqes : Syprinë xham 8mm
 • Ngjyra : Transparente
 • Mënyra e zgjerimit : Jo
 • Nevojitet montim : Po
 • Gjerësia : 90 cm
 • Thellësia : 50 cm
 • Lartësia : 42 cm
SKU: 46615667 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close