fbpx

Tave Balte Pienza 5925-5927

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,120 Lekë

Tave Balte Pienza 5925-5927

 

Shijoni gatimet tuaja në mënyrën më të shëndetshme. Ushqimi në tavën e baltës gatuhet ngadalë, ruan vlerat ushqyese dhe në mënyrë natyrale.

SKU: 59526649 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close