fbpx

Suport mbajtes, i zinguar, per kove shkarkues inertesh 332587

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,000 Lekë

Suport mbajtes, i zinguar, per kove shkarkues inertesh 332587

PERSHKRIMI:

Ky suport ka funksionin të zvogëloje shpejtësinë e mbeturinave në rënie . Duke kufizuar përshpejtimin e objekteve në rënie, goditjet reduktohen, rrjedhimisht shkarkimii mbeturinave eshte me i bute . Për më tepër, mekanizmi i frenimit zvogëlon ndjeshëm zhurmën dhe pluhurin e prodhuar në kantier.

  • Materiali : I zinguar
  • Gjatësia : 26 cm
  • Diametri i jashtëm : 44 cm
  • Diametri brendshëm : 42 cm
SKU: 42216744 Category: Tag:

SHOPPING CART

close