fbpx

SUPLEMENT AMINO ACIDS 3000 QNT (AMERICAN)

2,000 Lekë

SUPLEMENT AMINO ACIDS 3000 QNT (AMERICAN)

SASIA 100TABLETA

Amino Acid 3000 eshte nje perqendrim aminoacidesh, duke perfshire BCAA dhe L- Arginine.

Ndihmon ne mirembajtjen dhe zhvillimin e muskujve. Perfekt per tu rikuperuar pas stervitjes.

Perdorimi

Mer dy kapsula ne dite gjate nje vakti

SKU: 37424936 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close