fbpx

SUPLEMENT AAKG 4000(ARGININE ALPHA KETOGLUTARATE) QNT (AMERICAN)

3,000 Lekë

SUPLEMENT AAKG 4000(ARGININE ALPHA KETOGLUTARATE) QNT (AMERICAN)

SASIA: 100TABLETA

AAKG 4000 eshte forma me eficente e arginines.

Arginina eshte nje aminoacid I ci ndihmon rrritjen e performances fizike si dhe eshte ideal per te stimuluar rritjen e forces dhe mases muskulore.

L- arginine eshte nje pararendes I acidit nitric dhe kretines.

Ideal per sporte qe kerkojne mase muskulore.

Perdorimi

Merni 4 kapsula perpara stervitjes

SKU: 94858343 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close