fbpx

Shtrydhëse frutash, Black&Decker, 600 W, 2 shpejtësi, 1.2 / 0.55 Lt 810178

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

14,990 Lekë

Shtrydhëse frutash, Black&Decker, 600 W, 2 shpejtësi, 1.2 / 0.55 Lt 810178

PERSHKRIMI:

Shtrydhesja e frutave Black&Decke ju mundëson të shijoni lëngje të ndryshme frutash, me filtrin celik kjo shtrydhëse mundëson që në masën e fortë të frutit të mos ngelet asnjë pikë lëng. Ka nje fuqi prej 600 W dhe nje kapacitet 1.2 / 0.55 Lt.

  • Tipi : Shtrydhëse frutash
  • Fuqia : 600 W
  • Tensioni : 220-240 V
  • Nivele shpejtësie : 2
  • Kapaciteti i depozitës : 1.2 / 0.5 Lt
SKU: 99781473 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close