Sfere dekoruese, qelq, e kuqe, e bardhe, 8cm

Krahasoni

419 Lekë

Sfere dekoruese, qelq, e kuqe, e bardhe, 8cm-778142-M

PERSHKRIMI:

Globi special prej qelqi është një nga elementët fantastikë dhe mbresëlënës që do t’i shtohet dekorit të pemës suaj në prag të festave të fund vitit.

Forma sferike dhe ngjyra e veçantë me shkëlqim i japin kësaj sfere dekoruese një pamje të veçantë, e cila do të personalizojë tërësisht pemën tuaj të Vitit të Ri duke i dhënë shtëpisë tuaj një pamje tepër të mahnitshme.

Ngjyra : Të ndryshme

Materiali : Qelq

Përmasat : 8cm

 

SHOPPING CART

close