Set me 5 Puzzle

2,450 Lekë

Set me 5 Puzzle-BALK

PERSHKRIMI:

Set me 5 Puzzle per Femije.

Seti permban 5 Puzzle me forma te ndryshme, si kafshe te tokes, ujit, fruta-perime, forma gjeometrike.

Te gjithe puzzle jane material druri.

Puzzle vijne me ngjyra dhe dizajne te ndryshme qe femija juaj te argetohet duke mesuar.

E rekomandueshme per femije mbi 5 vjeç.

 

SKU: 89839288 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close