fbpx
-15%
,

Scooter Skuter Uji Elektrik per Not dhe Zhytje EL-SS01

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjet Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Availability:

Out of stock

41,000 Lekë 48,000 Lekë

Out of stock

Scooter Skuter Uji Elektrik per Not dhe Zhytje EL-SS01

Marka: ASIWO
Modeli: EL-SS01
Materiali: Plastike ABS
Bateria: 25.2V 5.1Ah 128.5Wh
Fuqia motorrike: 500W*2
Dimensionet : 527*213*173mm
Koha e punes: 35min
Thellesia maksimale: 30m
Mosha: 14+
Pesha: 3.5KG
Tre modalitete shpejtesie: Shpejt/Mesatare/Ngadale
Shpejtesia maksimale: 5.5km/h

SKU: 51552745 Categories: , Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close