fbpx

Saldatrice MMA250 new design (230V,50/60HZ) Rryma ne dalje 20-250A TRASHESIA E PLLAKAVE TE SALDIMIT: 0.1-5.0mm 81566

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

28,500 Lekë

Saldatrice MMA250 new design (230V,50/60HZ) Rryma ne dalje 20-250A TRASHESIA E PLLAKAVE TE SALDIMIT: 0.1-5.0mm 81566

PERSHKRIMI:

Saldatrice MMA250,ky aparat eshte nje paisje e persosur,eshte fuksional,inverter ,dhe lehtesisht I transportueshem.Seksioni maksimal I elektrodes qe perdor eshte 5.0mm.

 • Tipi : Saldatrice DC inverter
 • Përmasa : 371x155x295mm
 • Modeli : MMA250
 • Tensioni : 230V
 • Rryma : 30A IN/30-250A Out
 • Izoluar : F
 • Mbrojtje nga elektriciteti : IP21S
 • Elektroda e përdorur : 1.6-5.0mm
 • Frekuenca : 50/60
SKU: 79773215 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close