fbpx

Rele presioni DSK-5, 1.5-10bar.220-240V 12A IP65 45788

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,690 Lekë

Rele presioni DSK-5, 1.5-10bar.220-240V 12A IP65 45788

PERSHKRIMI:

Reletë e presionit janë një element kyc në sistemet e pompimit, janë shumë fuksionale,rrisin jetëgjatësinë e pompave dhe kursejnë energji.

  • Tipi : 220-240 V
  • Presioni : 1.5-10 bar
  • Rryma : 12A
  • Shkalla e mbrojtjes : IP65
SKU: 62833817 Category: Tag:

SHOPPING CART

close