,

Raft Kepucesh Portative

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,990 Lekë

Raft Kepucesh Portative

PERSHKRIMI:

Materiali: Metalike & Plastike

Rafti i kepuceve perbehet nga 10 kate dhe mban deri ne 30 pale kepuce.

Skeleti eshte i perbere nga plastike dhe pjesa ku vendosen kepucet eshte metalike.

Ideale per ta vendosur ne korridor, ballkon, garazh apo shtepine tuaj te pushimit.

Kurseni hapesiren duke sistemuar kepucet tuaj dhe duke shmangur rremujen.

Rafti eshte shume praktik dhe montimi eshte mjaft i thjeshte.

Mund ta levizni lehtesisht kudo qe deshironi ta vendosni.

Permasat: 65*30*158 cm

Raft Kepucesh Portativ 1 Raft Kepucesh Portativ 2 Raft Kepucesh Portativ 3

SHOPPING CART

close