Raft këpucësh, GALILEO, plastike, shumëngjyrëshe, 51×17.3xH41 cm 25867

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

3,346 Lekë

Raft këpucësh, GALILEO, plastike, shumëngjyrëshe, 51×17.3xH41 cm 25867

PERSHKRIMI:

Risi, prakticitet dhe kursim. Të gjitha në raftin e këpucëve që nuk është vetëm një produkt i dobishëm por një sistem praktik. Një raft këpucësh që vendoset vertikalisht, i përgatitur edhe për montim anësor në mur. Me një profil shumë të hollë, i cili mundëson pozicionimin edhe pas dyerve. Është i fortë dhe i gjerë dhe mund të mbajë çdo lloj këpucësh apo çizmesh me përmasa të mëdha.

 • Materiali : Plastike
 • Ngjyra : Shumëngjyrëshe
 • Numri i sirtarëve : 0
 • Numri i kanatave : 1
 • Numri i sergjenëve : 1
 • Sergjenët e lëvizshëm : Jo
 • Nevojitet montim : Jo
 • Gjerësia : 51 cm
 • Thellësia : 17.3 cm
 • Lartësia : 41 cm

SKU: 93489451 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close