fbpx

Pupë, poliestër, kundra ujit, mbushje polisteroli, blu, 110x35x65 cm 232792-M

9,750 Lekë

Pupë, poliestër, kundra ujit, mbushje polisteroli, blu, 110x35x65 cm 232792-M

PERSHKRIMI:

Për ata që kërkojnë rehati dhe relaksim të plotë, pupa me mbushje polisteroli ka qenë prej kohësh një zgjedhje popullore.

Gëzojuni mbështetjes në këtë kolltuk me mbushje polisteroli.

Në koleksionin për dhomën tuaj të ndenjes është rezistent ndaj ujit.

Mjaft i madh për t’u relaksuar duke ofruar një mundësi ndënjeje bashkëkohore.

  • Materiali veshës : Poliestër
  • Materiali i mbushjes : Polisterol
  • Ngjyra : Blu
  • Gjerësia : 110 cm
  • Thellësia : 35 cm
  • Lartësia : 65 cm

 

 

SHOPPING CART

close