Pjaster Qeramike DSP T-10035

3,640 Lekë

Pjaster Qeramike DSP T-10035-UD

PERSHKRIMI:

Pjaster DSP T-10035 perfekte per rezultate te persosura te flokeve te lagur dhe te thate.

Me kete pjaster ju do beheni gati vetem per pak minuta per t’u zbukuruar e me pas do te jeni gati per te shkelqyer.

Pjastra permban nje pllake qeramike, e cila njihet per mbrojtjen e saj ndaj flokeve kur jane ne kontakt me nxehtesine.

  • Per rezultate te persosura te flokeve te lagur dhe te thate.
  • Vetem per pak minuta per tu zbukuruar e gati per tu shkelqyer, ka nje material qeramike.
  • Per mbrojtjen e tyre nga nxehtesia ka nje energji 35W e nje tension 220-240V.

 

SKU: 68491473 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close