fbpx

Pjastër flokësh, Imetec, 52 W, 5 nivele temperature, pllakë qeramike, 230 °C, 10 sec, 1.8 m 801626

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

8,990 Lekë

Pjastër flokësh, Imetec, 52 W, 5 nivele temperature, pllakë qeramike, 230 °C, 10 sec, 1.8 m 801626

PERSHKRIMI:

Teknologjia nano e kombinuar me pllaka qeramike, mbron flokët me përhapjen natyrale të temperaturës, shmang hidratimin përmes efektit jonizues, rigjallëron flokët dhe zvogëlon efektin elektrostatik.

  • Tipi : Pjastër flokësh
  • Fuqia : 52W
  • Temperatura e punës : 230 °C
  • Temperatura : 5 nivele
  • Gjatësia e kabllit : 1.8 m
SKU: 83149693 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close