fbpx

Pistoletë tapicerie, TACTIX, portokalli 75598

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,450 Lekë

Pistoletë tapicerie, TACTIX, portokalli 75598

PERSHKRIMI:

Pistoleta manuale e tapicerise eshte nje produkt shume I perdorur nga specialistet e mobilerive per te fiksuar pjeset e mbulesave ne trupin e mobiljes,por mund te perdoret dhe nga te apasionuarit ne kete fushe . Shume funksionale dhe e rehatshme ne perdorim ne saje te dorezes dhe nje mekanizmi mjaft cilesor .

  • Materiali : Celik
  • Materiali : Çelik
  • Përmasat : N/A
SKU: 98523887 Category: Tag:

SHOPPING CART

close