fbpx

Parfum origjinal boss the scent nga Hugo Boss 100 ml

16,500 Lekë

Parfum origjinal boss the scent nga Hugo Boss 100 ml

PERSHKRIMI :

Boss The Scent nga Hugo Boss

Eshte një aromë për burra.

Boss The Parfum u lansua në 2015.

U krijua nga Bruno Jovanovic dhe Pascal Gaurin.

Shënimet kryesore janë Xhenxhefili, Portokalli Mandarin dhe Bergamot; notat e mesme janë Maninka dhe Lavender; notat bazë janë shënime lëkure dhe druri

SKU: 55124175 Category: Tag:

SHOPPING CART

close