fbpx

Panel Diellor 200Lt AELIOS 86027

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

129,000 Lekë

Panel Diellor 200Lt AELIOS 86027

PERSHKRIMI:

Sistem I integruar per ngrohje uji me panel diellor me kapacitet 200 liter. Kombinon performancë të lartë, autonomi, instalim të thjeshtë dhe efektivitetin e kostos. Prodhuar me lëndë të parë më të rafinuar, gjithmonë sipas standardeve ndërkombëtare, mban të gjitha certifikatat të cilat garantojnë se është cilësia. tank Uji AELIOS përmban ABS UV Dëshmi mbulon plastike dekorative që ofrojnë një qasje të re për estetikë.

  • Tipi : Sistem Paneli Diellor
  • Kapaciteti i Depozitës (L) : 200 lt
  • Numri i komponentëve : 5
  • Presioni maksimal (bar) : 3.5 bar
  • Temperatura maksimale (*C) : 95°C
SKU: 35182494 Category: Tag:

SHOPPING CART

close