Ore tavoline, metal, e zeze dhe shkelqim 250530

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,590 Lekë

Ore tavoline, metal, e zeze dhe shkelqim 250530

PERSHKRIMI:

Kjo orë tavoline është më shumë se një matës i thjeshtë kohe, është një pjesë elegante që spikat. Nje orë e lezeçme dhe e stampuar me ngjyra që përputhen me çdo dekor dhome. Kjo orë argëtuese dhe funksionale ka një kombinim frymëzues të projektimit, funksionalitetin, dhe sofistikimi që do të përmirësojë çdo temë dekori me stil dhe bukuri për shumë vite që do të vijnë.

  • Materiali : qeramike
Ore tavoline metal e zeze dhe shkelqim 250530
Kategori: Etiketa: , ,

SHOPPING CART

close