Orë muri, Dia. 70 cm, metal, gri 224409

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,490 Lekë

Orë muri, Dia. 70 cm, metal, gri 224409

PERSHKRIMI:

Kjo orë muri do të punojnë në mënyrë të përkryer në shtëpinë ose në zyrën tuaj. Kjo orë është ideale për të kompletuar dhe dekoruar shtëpinë apo zyrën tuaj.

  • Materiali : Metal
  • Ngjyra : Gri
  • Diametri : 70 cm
Ore muri Dia. 70 cm metal gri 224409 1 Ore muri Dia. 70 cm metal gri 224409 2 Ore muri Dia. 70 cm metal gri 224409 3 Ore muri Dia. 70 cm metal gri 224409 4
Kategori: Etiketa: , ,

SHOPPING CART

close