fbpx

Ore me Çakmak Elektrik

2,490 Lekë

Ore me Çakmak Elektrik-BALK

PERSHKRIMI:

Shume praktike.

Vjen ne funksionin e ores dhe te çakmakut elektrik per kedo qe eshte konsumues i duhanit

Nuk permban gaz apo lengje te tjera qe ndizen.

Me karikim usb. Karikohet lehtesisht ne makinen tuaj, apo ne tavolinen e punes.

Kur çakmaku rri hapur rreth 10 sekonda, flaka automatikisht fiket.

Materiali i rripit: Lekure.

Materiali i ores: Metalike.

Pesha: 92g.

Kohe plote e ngarkimit eshte 2 ore.

Jane me rrip te zi dhe pjesa siper metalike vjen në gold ose silver me fushën e zezë.

 

SKU: 23952917 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close