, ,

Mouse A4 V-track padless n-770fx black optical (1600dpi) USB (5but)

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

999 Lekë

Dizajn dhe forme per stabilitet maksimal dhe rehati. Buton rrotullimi prej gome, i cili siguron qe gishti te mos rreshqasi gjate punes.

 

SHOPPING CART

close