fbpx

Motorrkonvertitor, SOGA, 1.1kw, 2dalje/42volt, motorr Subaru EX17/6hp 332925

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

75,000 Lekë

Motorrkonvertitor, SOGA, 1.1kw, 2dalje/42volt, motorr Subaru EX17/6hp 332925

PERSHKRIMI:

Motorr konvertitor eshte nje konvertues rryme, cili sherben per ti dhene rrymen elekrite zorrave elektrike te vibrimit te betonit, dihmon ne ngjeshjen e betonit duke I dhene uniformitet dhe soliditet.

 • Fuqia : 1.1 kw
 • Tensioni : 230 volt
 • Tensioni në dalje : 42 volt
 • Tipi : 2 dalje
 • Motorri : Subaru me 4 kohë
 • Lloji i karburantit : Benzin
 • Lloji i vajit te motorrit : 10W-30
SKU: 56189796 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close